KONST / Litografier / Färglitografi 7775062
nr 777 5062
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Färglitografi, Harald Lindberg (1901-1976), fartyg, 209/310, signerad, motivets mått: 38x44
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 september 2012
kl 18:07:33
100 kr
200 kr
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg